Table after round 1 Table after round 2 Table after round 3 Table after round 4 Table after round 5

Current table

Team M P SD ED SW EW
1 Wojtas/Marek
Justyna Wojtas, Marcin Marek

Sunday 15:00 Sheet A: MD Team Turkey  8 : 9  Wojtas/Marek

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MD Team Turkey X 1 0 1 0 4 1 1 0 X 8
Wojtas/Marek 0 4 0 4 0 0 0 1 X 9

Sunday 10:00 Sheet B: Wojtas/Marek  6 : 5  Wróbel/Solecki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wojtas/Marek X 0 1 1 0 2 0 1 1 X 6
Wróbel/Solecki 1 0 0 3 0 1 0 0 X 5

Saturday 17:00 Sheet C: Wojtas/Marek  6 : 4  Ice Devils

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wojtas/Marek X 1 1 1 0 1 0 2 0 X 6
Ice Devils 0 0 0 1 0 2 0 1 X 4

Saturday 12:00 Sheet C: Maciak/Głazek  5 : 6  Wojtas/Marek

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Maciak/Głazek X 2 0 0 0 2 0 1 0 X 5
Wojtas/Marek 0 2 1 1 0 1 0 1 X 6

Friday 19:00 Sheet A: Wojtas/Marek  6 : 6  Skurnica/T. Dyderski

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wojtas/Marek 0 0 1 0 1 1 0 3 X 6
Skurnica/T. Dyderski X 1 1 0 2 0 0 2 0 X 6
Więcej informacji o drużynie
5 9 5 4 33 22
2 MD Team Turkey
Dilsat Yildiz, Ugurcan Karagoz

Sunday 15:00 Sheet A: MD Team Turkey  8 : 9  Wojtas/Marek

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MD Team Turkey X 1 0 1 0 4 1 1 0 X 8
Wojtas/Marek 0 4 0 4 0 0 0 1 X 9

Sunday 10:00 Sheet D: MD Team Turkey  12 : 1  MAG

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MD Team Turkey X 3 0 3 1 2 2 1 0 X 12
MAG 0 0 0 0 0 0 0 1 X 1

Saturday 17:00 Sheet A: MD Team Turkey  7 : 5  Sailor Jerry

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MD Team Turkey X 2 1 1 0 1 0 2 0 X 7
Sailor Jerry 0 0 0 2 0 1 0 2 X 5

Saturday 12:00 Sheet B: MD Team Turkey  16 : 2  Zbieramy na halę :-)

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MD Team Turkey X 6 1 3 1 1 1 0 3 X 16
Zbieramy na halę :-) 0 0 0 0 0 0 2 0 X 2

Friday 17:00 Sheet C: Wróbel/Solecki  5 : 10  MD Team Turkey

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wróbel/Solecki X 0 1 3 0 0 0 1 0 X 5
MD Team Turkey 3 0 0 2 1 1 0 3 X 10
Więcej informacji o drużynie
5 8 31 17 53 28
3 MAG
Grzegorz Konieczny, Marlena Nowaczyk

Sunday 15:00 Sheet C: Sailor Jerry  3 : 7  MAG

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sailor Jerry X 0 0 1 0 0 1 0 1 X 3
MAG 2 2 0 1 1 0 1 0 X 7

Sunday 10:00 Sheet D: MD Team Turkey  12 : 1  MAG

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MD Team Turkey X 3 0 3 1 2 2 1 0 X 12
MAG 0 0 0 0 0 0 0 1 X 1

Saturday 17:00 Sheet B: MAG  8 : 7  Skurnica/T. Dyderski

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MAG X 1 0 3 0 0 3 1 0 0 8
Skurnica/T. Dyderski 0 2 0 3 1 0 0 0 1 7

Saturday 12:00 Sheet A: MAG  8 : 7  Team Fejklowicz

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MAG X 0 0 2 0 1 2 3 0 X 8
Team Fejklowicz 2 1 0 1 0 0 0 3 X 7

Friday 19:00 Sheet C: MAG  8 : 6  Wosińska/K. Dyderski

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MAG 1 0 2 0 0 0 2 3 X 8
Wosińska/K. Dyderski X 0 3 0 1 1 1 0 0 X 6
Więcej informacji o drużynie
5 8 -3 -3 32 18
4 Skurnica/T. Dyderski
Karolina Skurnica, Tomasz Dyderski

Sunday 15:00 Sheet D: Skurnica/T. Dyderski  10 : 6  Wróbel/Solecki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Skurnica/T. Dyderski X 2 3 0 0 0 0 1 4 X 10
Wróbel/Solecki 0 0 2 2 1 1 0 0 X 6

Sunday 10:00 Sheet C: Skurnica/T. Dyderski  11 : 10  Ice Devils

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Skurnica/T. Dyderski X 2 2 0 0 4 0 3 0 X 11
Ice Devils 0 0 2 1 0 4 0 3 X 10

Saturday 17:00 Sheet B: MAG  8 : 7  Skurnica/T. Dyderski

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MAG X 1 0 3 0 0 3 1 0 0 8
Skurnica/T. Dyderski 0 2 0 3 1 0 0 0 1 7

Saturday 10:00 Sheet A: Skurnica/T. Dyderski  12 : 6  Wosińska/K. Dyderski

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Skurnica/T. Dyderski X 1 0 2 1 3 0 4 1 X 12
Wosińska/K. Dyderski 0 2 0 0 0 4 0 0 X 6

Friday 19:00 Sheet A: Wojtas/Marek  6 : 6  Skurnica/T. Dyderski

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wojtas/Marek 0 0 1 0 1 1 0 3 X 6
Skurnica/T. Dyderski X 1 1 0 2 0 0 2 0 X 6
Więcej informacji o drużynie
5 7 10 4 46 22
5 Sailor Jerry
Arkadiusz Polak, Aleksandra Bigosińska

Sunday 15:00 Sheet C: Sailor Jerry  3 : 7  MAG

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sailor Jerry X 0 0 1 0 0 1 0 1 X 3
MAG 2 2 0 1 1 0 1 0 X 7

Sunday 10:00 Sheet A: Sailor Jerry  7 : 2  Zbieramy na halę :-)

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sailor Jerry X 0 1 1 2 1 2 0 X X 7
Zbieramy na halę :-) 1 0 0 0 0 0 1 X X 2

Saturday 17:00 Sheet A: MD Team Turkey  7 : 5  Sailor Jerry

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MD Team Turkey X 2 1 1 0 1 0 2 0 X 7
Sailor Jerry 0 0 0 2 0 1 0 2 X 5

Saturday 12:00 Sheet D: Ice Devils  3 : 9  Sailor Jerry

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ice Devils X 0 0 0 0 1 0 0 2 X 3
Sailor Jerry 2 2 1 1 0 2 1 0 X 9

Friday 17:00 Sheet B: Sikora/Tomsia  5 : 12  Sailor Jerry

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sikora/Tomsia X 2 0 0 0 0 0 3 0 X 5
Sailor Jerry 0 5 2 1 2 1 0 1 X 12
Więcej informacji o drużynie
5 6 12 7 36 23
6 Maciak/Głazek
Krzysztof Maciak, Ewa Głazek

Sunday 13:00 Sheet A: Maciak/Głazek  8 : 5  Sikora/Tomsia

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Maciak/Głazek X 2 0 2 0 1 2 0 1 X 8
Sikora/Tomsia 0 3 0 1 0 0 1 0 X 5

Sunday 8:00 Sheet A: #TeamStoyan  0 : 6  Maciak/Głazek

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#TeamStoyan X 0 0 0 0 X X X X X 0
Maciak/Głazek 2 2 1 1 X X X X X 6

Saturday 15:00 Sheet B: Maciak/Głazek  7 : 9  Wosińska/K. Dyderski

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Maciak/Głazek X 3 0 0 2 0 0 1 1 X 7
Wosińska/K. Dyderski 0 2 2 0 3 2 0 0 X 9

Saturday 12:00 Sheet C: Maciak/Głazek  5 : 6  Wojtas/Marek

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Maciak/Głazek X 2 0 0 0 2 0 1 0 X 5
Wojtas/Marek 0 2 1 1 0 1 0 1 X 6

Friday 19:00 Sheet D: Team Fejklowicz  7 : 7  Maciak/Głazek

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Team Fejklowicz 0 2 0 1 0 3 1 0 X 7
Maciak/Głazek X 1 0 2 0 3 0 0 1 X 7
Więcej informacji o drużynie
5 5 6 4 33 20
7 Wosińska/K. Dyderski
Monika Wosińska, Kacper Dyderski

Sunday 13:00 Sheet D: Wosińska/K. Dyderski  11 : 11  Zbieramy na halę :-)

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wosińska/K. Dyderski X 0 3 0 3 0 2 0 3 X 11
Zbieramy na halę :-) 2 0 2 0 5 0 2 0 X 11

Sunday 8:00 Sheet C: Wosińska/K. Dyderski  9 : 5  Załoga Pana Michała

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wosińska/K. Dyderski X 1 0 0 1 1 0 3 3 X 9
Załoga Pana Michała 0 3 1 0 0 1 0 0 X 5

Saturday 15:00 Sheet B: Maciak/Głazek  7 : 9  Wosińska/K. Dyderski

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Maciak/Głazek X 3 0 0 2 0 0 1 1 X 7
Wosińska/K. Dyderski 0 2 2 0 3 2 0 0 X 9

Saturday 10:00 Sheet A: Skurnica/T. Dyderski  12 : 6  Wosińska/K. Dyderski

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Skurnica/T. Dyderski X 1 0 2 1 3 0 4 1 X 12
Wosińska/K. Dyderski 0 2 0 0 0 4 0 0 X 6

Friday 19:00 Sheet C: MAG  8 : 6  Wosińska/K. Dyderski

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MAG 1 0 2 0 0 0 2 3 X 8
Wosińska/K. Dyderski X 0 3 0 1 1 1 0 0 X 6
Więcej informacji o drużynie
5 5 -2 -2 41 19
8 Zbieramy na halę :-)
Krzysztof Kawecki, Magdalena Kawecka

Sunday 13:00 Sheet D: Wosińska/K. Dyderski  11 : 11  Zbieramy na halę :-)

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wosińska/K. Dyderski X 0 3 0 3 0 2 0 3 X 11
Zbieramy na halę :-) 2 0 2 0 5 0 2 0 X 11

Sunday 10:00 Sheet A: Sailor Jerry  7 : 2  Zbieramy na halę :-)

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sailor Jerry X 0 1 1 2 1 2 0 X X 7
Zbieramy na halę :-) 1 0 0 0 0 0 1 X X 2

Saturday 15:00 Sheet C: Zbieramy na halę :-)  10 : 6  Team Fejklowicz

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Zbieramy na halę :-) X 3 2 0 4 0 0 0 1 X 10
Team Fejklowicz 0 0 3 0 1 1 1 0 X 6

Saturday 12:00 Sheet B: MD Team Turkey  16 : 2  Zbieramy na halę :-)

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MD Team Turkey X 6 1 3 1 1 1 0 3 X 16
Zbieramy na halę :-) 0 0 0 0 0 0 2 0 X 2

Friday 17:00 Sheet A: Załoga Pana Michała  5 : 10  Zbieramy na halę :-)

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Załoga Pana Michała X 0 0 0 2 0 2 0 1 X 5
Zbieramy na halę :-) 1 1 1 0 4 0 3 0 X 10
Więcej informacji o drużynie
5 5 -10 -7 35 16
9 Wróbel/Solecki
Magdalena Wróbel, Arkadiusz Solecki

Sunday 15:00 Sheet D: Skurnica/T. Dyderski  10 : 6  Wróbel/Solecki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Skurnica/T. Dyderski X 2 3 0 0 0 0 1 4 X 10
Wróbel/Solecki 0 0 2 2 1 1 0 0 X 6

Sunday 10:00 Sheet B: Wojtas/Marek  6 : 5  Wróbel/Solecki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wojtas/Marek X 0 1 1 0 2 0 1 1 X 6
Wróbel/Solecki 1 0 0 3 0 1 0 0 X 5

Saturday 17:00 Sheet D: Wróbel/Solecki  11 : 1  #TeamStoyan

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wróbel/Solecki X 4 0 1 2 0 2 1 1 X 11
#TeamStoyan 0 1 0 0 0 0 0 0 X 1

Saturday 10:00 Sheet B: Załoga Pana Michała  4 : 12  Wróbel/Solecki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Załoga Pana Michała 1 0 0 0 0 2 0 1 X 4
Wróbel/Solecki X 0 2 1 4 3 0 2 0 X 12

Friday 17:00 Sheet C: Wróbel/Solecki  5 : 10  MD Team Turkey

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wróbel/Solecki X 0 1 3 0 0 0 1 0 X 5
MD Team Turkey 3 0 0 2 1 1 0 3 X 10
Więcej informacji o drużynie
5 4 8 3 39 21
10 Ice Devils
Monika Rodak, Sebastian Chojnacki

Sunday 13:00 Sheet B: Team Fejklowicz  4 : 11  Ice Devils

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Team Fejklowicz X 1 0 1 0 1 1 0 0 X 4
Ice Devils 0 2 0 3 0 0 5 1 X 11

Sunday 10:00 Sheet C: Skurnica/T. Dyderski  11 : 10  Ice Devils

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Skurnica/T. Dyderski X 2 2 0 0 4 0 3 0 X 11
Ice Devils 0 0 2 1 0 4 0 3 X 10

Saturday 17:00 Sheet C: Wojtas/Marek  6 : 4  Ice Devils

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wojtas/Marek X 1 1 1 0 1 0 2 0 X 6
Ice Devils 0 0 0 1 0 2 0 1 X 4

Saturday 12:00 Sheet D: Ice Devils  3 : 9  Sailor Jerry

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ice Devils X 0 0 0 0 1 0 0 2 X 3
Sailor Jerry 2 2 1 1 0 2 1 0 X 9

Friday 19:00 Sheet B: #TeamStoyan  6 : 14  Ice Devils

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#TeamStoyan X 0 2 0 0 3 0 1 0 X 6
Ice Devils 2 0 5 2 0 3 0 2 X 14
Więcej informacji o drużynie
5 4 6 -4 42 18
11 Załoga Pana Michała
Barbara Ryś, Michał Zakrzewski

Sunday 13:00 Sheet C: Załoga Pana Michała  6 : 0  #TeamStoyan

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Załoga Pana Michała X 2 2 1 1 0 0 X X X 6
#TeamStoyan 0 0 0 0 0 0 X X X 0

Sunday 8:00 Sheet C: Wosińska/K. Dyderski  9 : 5  Załoga Pana Michała

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wosińska/K. Dyderski X 1 0 0 1 1 0 3 3 X 9
Załoga Pana Michała 0 3 1 0 0 1 0 0 X 5

Saturday 15:00 Sheet A: Sikora/Tomsia  4 : 7  Załoga Pana Michała

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sikora/Tomsia X 0 1 0 1 0 2 0 0 X 4
Załoga Pana Michała 2 0 1 0 2 0 1 1 X 7

Saturday 10:00 Sheet B: Załoga Pana Michała  4 : 12  Wróbel/Solecki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Załoga Pana Michała 1 0 0 0 0 2 0 1 X 4
Wróbel/Solecki X 0 2 1 4 3 0 2 0 X 12

Friday 17:00 Sheet A: Załoga Pana Michała  5 : 10  Zbieramy na halę :-)

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Załoga Pana Michała X 0 0 0 2 0 2 0 1 X 5
Zbieramy na halę :-) 1 1 1 0 4 0 3 0 X 10
Więcej informacji o drużynie
5 4 -8 0 27 18
12 Team Fejklowicz
Anna Fejklowicz, Piotr Fejklowicz

Sunday 13:00 Sheet B: Team Fejklowicz  4 : 11  Ice Devils

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Team Fejklowicz X 1 0 1 0 1 1 0 0 X 4
Ice Devils 0 2 0 3 0 0 5 1 X 11

Sunday 8:00 Sheet B: Team Fejklowicz  14 : 2  Sikora/Tomsia

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Team Fejklowicz X 1 1 0 3 3 1 3 2 X 14
Sikora/Tomsia 0 0 2 0 0 0 0 0 X 2

Saturday 15:00 Sheet C: Zbieramy na halę :-)  10 : 6  Team Fejklowicz

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Zbieramy na halę :-) X 3 2 0 4 0 0 0 1 X 10
Team Fejklowicz 0 0 3 0 1 1 1 0 X 6

Saturday 12:00 Sheet A: MAG  8 : 7  Team Fejklowicz

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MAG X 0 0 2 0 1 2 3 0 X 8
Team Fejklowicz 2 1 0 1 0 0 0 3 X 7

Friday 19:00 Sheet D: Team Fejklowicz  7 : 7  Maciak/Głazek

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Team Fejklowicz 0 2 0 1 0 3 1 0 X 7
Maciak/Głazek X 1 0 2 0 3 0 0 1 X 7
Więcej informacji o drużynie
5 3 0 6 38 23
13 #TeamStoyan
Stoyan Margarita, Stoyan Maxim

Sunday 13:00 Sheet C: Załoga Pana Michała  6 : 0  #TeamStoyan

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Załoga Pana Michała X 2 2 1 1 0 0 X X X 6
#TeamStoyan 0 0 0 0 0 0 X X X 0

Sunday 8:00 Sheet A: #TeamStoyan  0 : 6  Maciak/Głazek

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#TeamStoyan X 0 0 0 0 X X X X X 0
Maciak/Głazek 2 2 1 1 X X X X X 6

Saturday 17:00 Sheet D: Wróbel/Solecki  11 : 1  #TeamStoyan

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wróbel/Solecki X 4 0 1 2 0 2 1 1 X 11
#TeamStoyan 0 1 0 0 0 0 0 0 X 1

Saturday 10:00 Sheet C: Sikora/Tomsia  10 : 12  #TeamStoyan

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sikora/Tomsia X 2 0 3 0 0 1 0 4 X 10
#TeamStoyan 0 3 0 3 2 0 4 0 X 12

Friday 19:00 Sheet B: #TeamStoyan  6 : 14  Ice Devils

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#TeamStoyan X 0 2 0 0 3 0 1 0 X 6
Ice Devils 2 0 5 2 0 3 0 2 X 14
Więcej informacji o drużynie
5 2 -28 -15 19 8
14 Sikora/Tomsia
Aleksandra Sikora, Wojciech Tomsia

Sunday 13:00 Sheet A: Maciak/Głazek  8 : 5  Sikora/Tomsia

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Maciak/Głazek X 2 0 2 0 1 2 0 1 X 8
Sikora/Tomsia 0 3 0 1 0 0 1 0 X 5

Sunday 8:00 Sheet B: Team Fejklowicz  14 : 2  Sikora/Tomsia

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Team Fejklowicz X 1 1 0 3 3 1 3 2 X 14
Sikora/Tomsia 0 0 2 0 0 0 0 0 X 2

Saturday 15:00 Sheet A: Sikora/Tomsia  4 : 7  Załoga Pana Michała

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sikora/Tomsia X 0 1 0 1 0 2 0 0 X 4
Załoga Pana Michała 2 0 1 0 2 0 1 1 X 7

Saturday 10:00 Sheet C: Sikora/Tomsia  10 : 12  #TeamStoyan

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sikora/Tomsia X 2 0 3 0 0 1 0 4 X 10
#TeamStoyan 0 3 0 3 2 0 4 0 X 12

Friday 17:00 Sheet B: Sikora/Tomsia  5 : 12  Sailor Jerry

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sikora/Tomsia X 2 0 0 0 0 0 3 0 X 5
Sailor Jerry 0 5 2 1 2 1 0 1 X 12
Więcej informacji o drużynie
5 0 -27 -14 26 13