Tabela po rundzie 1. Tabela po rundzie 2. Tabela po rundzie 3. Tabela po rundzie 4. Tabela po rundzie 5.

Aktualna tabela

Drużyna M P F KB EB KW EW
1 Staszczak/Grzelka
Katarzyna Staszczak, Aleksander Grzelka

Niedziela 15:00 Tor D: Staszczak/Grzelka  7 : 5  Bylina/Nowakowski

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Staszczak/Grzelka X 1 1 0 2 1 0 2 0 X 7
Bylina/Nowakowski 0 0 1 0 0 2 0 2 X 5

Niedziela 10:00 Tor B: Staszczak/Grzelka  7 : 4  Walczak/Augustyniak

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Staszczak/Grzelka X 0 0 1 0 3 1 0 2 X 7
Walczak/Augustyniak 1 1 0 1 0 0 1 0 X 4

Sobota 17:00 Tor A: Staszczak/Grzelka  14 : 4  Ice Devils

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Staszczak/Grzelka X 0 2 2 1 0 5 0 4 X 14
Ice Devils 1 0 0 0 0 0 3 0 X 4

Sobota 12:00 Tor Termy Chochołowskie: Frogies  2 : 17  Staszczak/Grzelka

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Frogies X 0 0 0 0 0 2 0 0 X 2
Staszczak/Grzelka 1 2 1 1 3 0 6 3 X 17

Piątek 19:00 Tor A: Brygada RR  7 : 10  Staszczak/Grzelka

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Brygada RR X 0 1 3 0 1 0 2 0 X 7
Staszczak/Grzelka 3 0 0 5 0 1 0 1 X 10
Więcej informacji o drużynie
5 10 F 33 11 55 25
2 Walczak/Augustyniak
Adela Walczak, Andrzej Augustyniak

Niedziela 15:00 Tor A: Walczak/Augustyniak  15 : 5  Wróbel/Knebloch

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Walczak/Augustyniak X 3 0 4 1 0 3 0 4 X 15
Wróbel/Knebloch 0 2 0 0 2 0 1 0 X 5

Niedziela 10:00 Tor B: Staszczak/Grzelka  7 : 4  Walczak/Augustyniak

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Staszczak/Grzelka X 0 0 1 0 3 1 0 2 X 7
Walczak/Augustyniak 1 1 0 1 0 0 1 0 X 4

Sobota 17:00 Tor D: Bylina/Nowakowski  6 : 11  Walczak/Augustyniak

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Bylina/Nowakowski X 2 1 0 1 0 2 0 0 X 6
Walczak/Augustyniak 0 0 2 0 3 0 5 1 X 11

Sobota 10:00 Tor A: MAG  4 : 11  Walczak/Augustyniak

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MAG X 2 0 0 1 0 0 1 0 X 4
Walczak/Augustyniak 0 5 1 0 1 1 0 3 X 11

Piątek 17:00 Tor D: Dyderska/Dyderski  6 : 7  Walczak/Augustyniak

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dyderska/Dyderski 1 1 0 1 0 0 0 3 X 6
Walczak/Augustyniak 0 0 2 0 2 2 1 0 X 7
Więcej informacji o drużynie
5 8 F 20 4 48 22
3 Dyderska/Dyderski
Julia Dyderska, Tomasz Dyderski

Niedziela 15:00 Tor B: Dyderska/Dyderski  11 : 6  Poziomki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dyderska/Dyderski X 2 0 3 0 0 4 1 1 X 11
Poziomki 0 2 0 2 2 0 0 0 X 6

Niedziela 10:00 Tor A: Dyderska/Dyderski  8 : 6  Włodki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dyderska/Dyderski X 0 2 0 3 2 1 0 0 X 8
Włodki 1 0 2 0 0 0 2 1 X 6

Sobota 17:00 Tor Termy Chochołowskie: Zbieramy na halę :-)  5 : 8  Dyderska/Dyderski

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Zbieramy na halę :-) X 0 1 0 1 2 0 1 0 X 5
Dyderska/Dyderski 1 0 2 0 0 3 0 2 X 8

Sobota 10:00 Tor D: Bullsheep  5 : 8  Dyderska/Dyderski

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Bullsheep X 0 0 0 1 1 0 3 0 X 5
Dyderska/Dyderski 1 2 2 0 0 2 0 1 X 8

Piątek 17:00 Tor D: Dyderska/Dyderski  6 : 7  Walczak/Augustyniak

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dyderska/Dyderski 1 1 0 1 0 0 0 3 X 6
Walczak/Augustyniak 0 0 2 0 2 2 1 0 X 7
Więcej informacji o drużynie
5 8 F 12 4 41 22
4 Bajlando
Arkadiusz Solecki, Anna Fejklowicz

Niedziela 15:00 Tor Termy Chochołowskie: Bajlando  9 : 2  Zbieramy na halę :-)

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Bajlando X 2 2 0 1 0 3 1 X X 9
Zbieramy na halę :-) 0 0 1 0 1 0 0 X X 2

Niedziela 10:00 Tor D: Poziomki  6 : 6  Bajlando

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Poziomki X 0 1 0 2 0 0 2 1 X 6
Bajlando 1 0 3 0 1 1 0 0 X 6

Sobota 15:00 Tor A: Imperium Zła  5 : 9  Bajlando

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Imperium Zła X 0 1 0 2 0 1 0 1 X 5
Bajlando 2 0 1 0 3 0 3 0 X 9

Sobota 8:00 Tor Termy Chochołowskie: Electric Sheep  7 : 11  Bajlando

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Electric Sheep X 1 0 1 0 4 0 1 0 X 7
Bajlando 0 1 0 3 0 5 0 2 X 11

Piątek 15:00 Tor Termy Chochołowskie: Ice Devils  7 : 5  Bajlando

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ice Devils 2 0 1 1 1 1 0 1 X 7
Bajlando 0 4 0 0 0 0 1 0 X 5
Więcej informacji o drużynie
5 7 F 13 -1 40 19
5 Bylina/Nowakowski
Aleksandra Bylina, Karol Nowakowski

Niedziela 15:00 Tor D: Staszczak/Grzelka  7 : 5  Bylina/Nowakowski

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Staszczak/Grzelka X 1 1 0 2 1 0 2 0 X 7
Bylina/Nowakowski 0 0 1 0 0 2 0 2 X 5

Niedziela 10:00 Tor Termy Chochołowskie: Bylina/Nowakowski  8 : 4  Ice Devils

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Bylina/Nowakowski X 3 0 1 0 0 2 1 1 X 8
Ice Devils 0 2 0 1 1 0 0 0 X 4

Sobota 17:00 Tor D: Bylina/Nowakowski  6 : 11  Walczak/Augustyniak

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Bylina/Nowakowski X 2 1 0 1 0 2 0 0 X 6
Walczak/Augustyniak 0 0 2 0 3 0 5 1 X 11

Sobota 12:00 Tor B: Bylina/Nowakowski  10 : 8  Zbieramy na halę :-)

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Bylina/Nowakowski X 1 3 0 3 0 1 2 0 X 10
Zbieramy na halę :-) 0 0 2 0 3 0 0 3 X 8

Piątek 17:00 Tor A: Jaros/Banasik  3 : 10  Bylina/Nowakowski

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Jaros/Banasik X 0 1 0 1 0 0 1 0 X 3
Bylina/Nowakowski 2 0 2 0 3 1 0 2 X 10
Więcej informacji o drużynie
5 6 F 6 4 39 22
6 Wróbel/Knebloch
Magdalena Wróbel, Kasper Knebloch

Niedziela 15:00 Tor A: Walczak/Augustyniak  15 : 5  Wróbel/Knebloch

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Walczak/Augustyniak X 3 0 4 1 0 3 0 4 X 15
Wróbel/Knebloch 0 2 0 0 2 0 1 0 X 5

Niedziela 12:00 Tor D: Wróbel/Knebloch  12 : 6  MAG

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wróbel/Knebloch X 2 0 4 0 2 3 1 0 X 12
MAG 0 3 0 1 0 0 0 2 X 6

Sobota 17:00 Tor B: Wróbel/Knebloch  6 : 7  Włodki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wróbel/Knebloch X 0 0 1 0 3 0 1 1 X 6
Włodki 1 2 0 1 0 3 0 0 X 7

Sobota 10:00 Tor Termy Chochołowskie: Poziomki  9 : 10  Wróbel/Knebloch

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Poziomki X 1 0 0 3 0 4 1 0 X 9
Wróbel/Knebloch 0 4 1 0 2 0 0 3 X 10

Piątek 19:00 Tor D: Team Drelich  5 : 6  Wróbel/Knebloch

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Team Drelich X 0 0 1 0 0 1 3 0 X 5
Wróbel/Knebloch 1 1 0 2 1 0 0 1 X 6
Więcej informacji o drużynie
5 6 F -3 2 39 21
7 Poziomki
Kuba Hawryszków, Joanna Waryszak

Niedziela 15:00 Tor B: Dyderska/Dyderski  11 : 6  Poziomki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dyderska/Dyderski X 2 0 3 0 0 4 1 1 X 11
Poziomki 0 2 0 2 2 0 0 0 X 6

Niedziela 10:00 Tor D: Poziomki  6 : 6  Bajlando

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Poziomki X 0 1 0 2 0 0 2 1 X 6
Bajlando 1 0 3 0 1 1 0 0 X 6

Sobota 15:00 Tor B: Poziomki  11 : 6  Brygada RR

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Poziomki X 4 1 1 0 1 3 0 1 X 11
Brygada RR 0 0 0 5 0 0 1 0 X 6

Sobota 10:00 Tor Termy Chochołowskie: Poziomki  9 : 10  Wróbel/Knebloch

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Poziomki X 1 0 0 3 0 4 1 0 X 9
Wróbel/Knebloch 0 4 1 0 2 0 0 3 X 10

Piątek 17:00 Tor Termy Chochołowskie: Włodki  3 : 5  Poziomki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Włodki 0 0 1 1 1 0 0 0 X 3
Poziomki 1 0 0 0 0 1 1 2 X 5
Więcej informacji o drużynie
5 5 F 1 3 37 21
8 Zbieramy na halę :-)
Krzysztof Kawecki, Magdalena Kawecka

Niedziela 15:00 Tor Termy Chochołowskie: Bajlando  9 : 2  Zbieramy na halę :-)

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Bajlando X 2 2 0 1 0 3 1 X X 9
Zbieramy na halę :-) 0 0 1 0 1 0 0 X X 2

Niedziela 12:00 Tor A: Bullsheep  6 : 9  Zbieramy na halę :-)

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Bullsheep X 0 3 0 1 0 1 1 0 X 6
Zbieramy na halę :-) 3 0 3 0 1 0 0 2 X 9

Sobota 17:00 Tor Termy Chochołowskie: Zbieramy na halę :-)  5 : 8  Dyderska/Dyderski

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Zbieramy na halę :-) X 0 1 0 1 2 0 1 0 X 5
Dyderska/Dyderski 1 0 2 0 0 3 0 2 X 8

Sobota 12:00 Tor B: Bylina/Nowakowski  10 : 8  Zbieramy na halę :-)

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Bylina/Nowakowski X 1 3 0 3 0 1 2 0 X 10
Zbieramy na halę :-) 0 0 2 0 3 0 0 3 X 8

Piątek 15:00 Tor B: Zbieramy na halę :-)  9 : 4  Imperium Zła

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Zbieramy na halę :-) 2 2 1 0 0 0 3 1 X 9
Imperium Zła 0 0 0 2 1 1 0 0 X 4
Więcej informacji o drużynie
5 4 F -4 -3 33 18
9 Włodki
Paweł Włodarczyk, Magdalena Włodarczyk

Niedziela 10:00 Tor A: Dyderska/Dyderski  8 : 6  Włodki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dyderska/Dyderski X 0 2 0 3 2 1 0 0 X 8
Włodki 1 0 2 0 0 0 2 1 X 6

Sobota 17:00 Tor B: Wróbel/Knebloch  6 : 7  Włodki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wróbel/Knebloch X 0 0 1 0 3 0 1 1 X 6
Włodki 1 2 0 1 0 3 0 0 X 7

Sobota 8:00 Tor B: Team Drelich  6 : 12  Włodki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Team Drelich X 1 0 1 0 0 2 2 0 X 6
Włodki 0 3 0 3 2 0 0 4 X 12

Piątek 17:00 Tor Termy Chochołowskie: Włodki  3 : 5  Poziomki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Włodki 0 0 1 1 1 0 0 0 X 3
Poziomki 1 0 0 0 0 1 1 2 X 5
Więcej informacji o drużynie
4 4 3 -1 28 15
10 Imperium Zła
Iza Macina, Adam Obuchowicz

Niedziela 12:00 Tor B: Electric Sheep  8 : 10  Imperium Zła

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Electric Sheep X 1 0 0 4 1 0 2 0 X 8
Imperium Zła 0 1 3 0 0 3 0 3 X 10

Sobota 15:00 Tor A: Imperium Zła  5 : 9  Bajlando

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Imperium Zła X 0 1 0 2 0 1 0 1 X 5
Bajlando 2 0 1 0 3 0 3 0 X 9

Sobota 8:00 Tor D: Imperium Zła  9 : 2  Jaros/Banasik

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Imperium Zła X 1 0 2 1 0 3 0 2 X 9
Jaros/Banasik 0 0 0 0 1 0 1 0 X 2

Piątek 15:00 Tor B: Zbieramy na halę :-)  9 : 4  Imperium Zła

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Zbieramy na halę :-) 2 2 1 0 0 0 3 1 X 9
Imperium Zła 0 0 0 2 1 1 0 0 X 4
Więcej informacji o drużynie
4 4 0 1 28 16
11 Ice Devils
Monika Rodak, Sebastian Chojnacki

Niedziela 10:00 Tor Termy Chochołowskie: Bylina/Nowakowski  8 : 4  Ice Devils

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Bylina/Nowakowski X 3 0 1 0 0 2 1 1 X 8
Ice Devils 0 2 0 1 1 0 0 0 X 4

Sobota 17:00 Tor A: Staszczak/Grzelka  14 : 4  Ice Devils

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Staszczak/Grzelka X 0 2 2 1 0 5 0 4 X 14
Ice Devils 1 0 0 0 0 0 3 0 X 4

Sobota 10:00 Tor B: Ice Devils  13 : 2  Skurnica/Dyderski

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ice Devils X 2 0 0 4 2 1 3 1 X 13
Skurnica/Dyderski 0 1 1 0 0 0 0 0 X 2

Piątek 15:00 Tor Termy Chochołowskie: Ice Devils  7 : 5  Bajlando

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ice Devils 2 0 1 1 1 1 0 1 X 7
Bajlando 0 4 0 0 0 0 1 0 X 5
Więcej informacji o drużynie
4 4 -1 3 28 17
12 Brygada RR
Daria Rejdych, Tomasz Rejdych

Niedziela 12:00 Tor Termy Chochołowskie: Team Drelich  5 : 7  Brygada RR

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Team Drelich X 1 1 0 0 1 0 1 1 X 5
Brygada RR 0 0 1 1 0 5 0 0 X 7

Sobota 15:00 Tor B: Poziomki  11 : 6  Brygada RR

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Poziomki X 4 1 1 0 1 3 0 1 X 11
Brygada RR 0 0 0 5 0 0 1 0 X 6

Sobota 8:00 Tor A: Brygada RR  10 : 8  Pół Żartem Pół Serio

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Brygada RR X 3 0 3 1 0 1 0 2 X 10
Pół Żartem Pół Serio 0 4 0 0 3 0 1 0 X 8

Piątek 19:00 Tor A: Brygada RR  7 : 10  Staszczak/Grzelka

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Brygada RR X 0 1 3 0 1 0 2 0 X 7
Staszczak/Grzelka 3 0 0 5 0 1 0 1 X 10
Więcej informacji o drużynie
4 4 -4 -4 30 14
13 Skurnica/Dyderski
Karolina Skurnica, Kacper Dyderski

Niedziela 8:00 Tor D: Skurnica/Dyderski  10 : 5  Frogies

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Skurnica/Dyderski X 0 4 0 2 2 1 0 1 X 10
Frogies 1 0 1 0 0 0 3 0 X 5

Sobota 15:00 Tor Termy Chochołowskie: MAG  8 : 6  Skurnica/Dyderski

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MAG X 2 0 3 0 2 0 0 1 X 8
Skurnica/Dyderski 0 1 0 2 0 2 1 0 X 6

Sobota 10:00 Tor B: Ice Devils  13 : 2  Skurnica/Dyderski

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ice Devils X 2 0 0 4 2 1 3 1 X 13
Skurnica/Dyderski 0 1 1 0 0 0 0 0 X 2

Piątek 19:00 Tor Termy Chochołowskie: Skurnica/Dyderski  6 : 4  Electric Sheep

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Skurnica/Dyderski 0 2 1 1 1 0 1 0 X 6
Electric Sheep X 2 0 0 0 0 1 0 1 X 4
Więcej informacji o drużynie
4 4 -6 0 24 16
14 MAG
Grzegorz Konieczny, Marlena Nowaczyk

Niedziela 12:00 Tor D: Wróbel/Knebloch  12 : 6  MAG

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wróbel/Knebloch X 2 0 4 0 2 3 1 0 X 12
MAG 0 3 0 1 0 0 0 2 X 6

Sobota 15:00 Tor Termy Chochołowskie: MAG  8 : 6  Skurnica/Dyderski

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MAG X 2 0 3 0 2 0 0 1 X 8
Skurnica/Dyderski 0 1 0 2 0 2 1 0 X 6

Sobota 10:00 Tor A: MAG  4 : 11  Walczak/Augustyniak

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MAG X 2 0 0 1 0 0 1 0 X 4
Walczak/Augustyniak 0 5 1 0 1 1 0 3 X 11

Piątek 19:00 Tor B: Bullsheep  8 : 9  MAG

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Bullsheep X 1 0 4 0 1 0 2 0 X 8
MAG 0 2 0 2 0 4 0 1 X 9
Więcej informacji o drużynie
4 4 -10 -4 27 14
15 Bullsheep
Kajetan Szymula, Zuzanna Piotrowicz

Niedziela 12:00 Tor A: Bullsheep  6 : 9  Zbieramy na halę :-)

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Bullsheep X 0 3 0 1 0 1 1 0 X 6
Zbieramy na halę :-) 3 0 3 0 1 0 0 2 X 9

Sobota 15:00 Tor D: Frogies  6 : 16  Bullsheep

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Frogies X 2 0 0 1 0 0 3 0 X 6
Bullsheep 0 1 4 0 4 2 0 5 X 16

Sobota 10:00 Tor D: Bullsheep  5 : 8  Dyderska/Dyderski

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Bullsheep X 0 0 0 1 1 0 3 0 X 5
Dyderska/Dyderski 1 2 2 0 0 2 0 1 X 8

Piątek 19:00 Tor B: Bullsheep  8 : 9  MAG

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Bullsheep X 1 0 4 0 1 0 2 0 X 8
MAG 0 2 0 2 0 4 0 1 X 9
Więcej informacji o drużynie
4 2 3 0 35 16
16 Electric Sheep
Kinga Garnette-Skorupska, Aleksander Błaszak

Niedziela 12:00 Tor B: Electric Sheep  8 : 10  Imperium Zła

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Electric Sheep X 1 0 0 4 1 0 2 0 X 8
Imperium Zła 0 1 3 0 0 3 0 3 X 10

Sobota 12:00 Tor A: Pół Żartem Pół Serio  4 : 10  Electric Sheep

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pół Żartem Pół Serio 0 1 0 0 2 0 1 0 X 4
Electric Sheep 1 0 1 1 0 3 0 4 X 10

Sobota 8:00 Tor Termy Chochołowskie: Electric Sheep  7 : 11  Bajlando

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Electric Sheep X 1 0 1 0 4 0 1 0 X 7
Bajlando 0 1 0 3 0 5 0 2 X 11

Piątek 19:00 Tor Termy Chochołowskie: Skurnica/Dyderski  6 : 4  Electric Sheep

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Skurnica/Dyderski 0 2 1 1 1 0 1 0 X 6
Electric Sheep X 2 0 0 0 0 1 0 1 X 4
Więcej informacji o drużynie
4 2 -2 0 29 16
17 Team Drelich
Mariusz Zielski, Ewelina Drelich

Niedziela 12:00 Tor Termy Chochołowskie: Team Drelich  5 : 7  Brygada RR

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Team Drelich X 1 1 0 0 1 0 1 1 X 5
Brygada RR 0 0 1 1 0 5 0 0 X 7

Sobota 12:00 Tor D: Team Drelich  9 : 7  Jaros/Banasik

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Team Drelich 0 4 0 2 2 1 0 0 X 9
Jaros/Banasik 1 0 1 0 0 0 4 1 X 7

Sobota 8:00 Tor B: Team Drelich  6 : 12  Włodki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Team Drelich X 1 0 1 0 0 2 2 0 X 6
Włodki 0 3 0 3 2 0 0 4 X 12

Piątek 19:00 Tor D: Team Drelich  5 : 6  Wróbel/Knebloch

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Team Drelich X 0 0 1 0 0 1 3 0 X 5
Wróbel/Knebloch 1 1 0 2 1 0 0 1 X 6
Więcej informacji o drużynie
4 2 -7 0 25 16
18 Jaros/Banasik
Alicja Jaros, Szymon Banasik

Niedziela 8:00 Tor A: Pół Żartem Pół Serio  8 : 10  Jaros/Banasik

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pół Żartem Pół Serio X 1 1 0 1 4 0 1 0 X 8
Jaros/Banasik 0 0 3 0 0 2 0 5 X 10

Sobota 12:00 Tor D: Team Drelich  9 : 7  Jaros/Banasik

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Team Drelich 0 4 0 2 2 1 0 0 X 9
Jaros/Banasik 1 0 1 0 0 0 4 1 X 7

Sobota 8:00 Tor D: Imperium Zła  9 : 2  Jaros/Banasik

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Imperium Zła X 1 0 2 1 0 3 0 2 X 9
Jaros/Banasik 0 0 0 0 1 0 1 0 X 2

Piątek 17:00 Tor A: Jaros/Banasik  3 : 10  Bylina/Nowakowski

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Jaros/Banasik X 0 1 0 1 0 0 1 0 X 3
Bylina/Nowakowski 2 0 2 0 3 1 0 2 X 10
Więcej informacji o drużynie
4 2 -14 -7 22 12
19 Frogies
Julia Fusiecka, Antoni Rybiński

Niedziela 8:00 Tor D: Skurnica/Dyderski  10 : 5  Frogies

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Skurnica/Dyderski X 0 4 0 2 2 1 0 1 X 10
Frogies 1 0 1 0 0 0 3 0 X 5

Sobota 15:00 Tor D: Frogies  6 : 16  Bullsheep

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Frogies X 2 0 0 1 0 0 3 0 X 6
Bullsheep 0 1 4 0 4 2 0 5 X 16

Sobota 12:00 Tor Termy Chochołowskie: Frogies  2 : 17  Staszczak/Grzelka

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Frogies X 0 0 0 0 0 2 0 0 X 2
Staszczak/Grzelka 1 2 1 1 3 0 6 3 X 17

Piątek 17:00 Tor B: Pół Żartem Pół Serio  7 : 10  Frogies

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pół Żartem Pół Serio 2 0 0 1 0 4 0 0 X 7
Frogies 0 3 1 0 1 0 4 1 X 10
Więcej informacji o drużynie
4 2 -27 -8 23 12
20 Pół Żartem Pół Serio
Krzysztof Maciak, Ewa Głazek

Niedziela 8:00 Tor A: Pół Żartem Pół Serio  8 : 10  Jaros/Banasik

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pół Żartem Pół Serio X 1 1 0 1 4 0 1 0 X 8
Jaros/Banasik 0 0 3 0 0 2 0 5 X 10

Sobota 12:00 Tor A: Pół Żartem Pół Serio  4 : 10  Electric Sheep

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pół Żartem Pół Serio 0 1 0 0 2 0 1 0 X 4
Electric Sheep 1 0 1 1 0 3 0 4 X 10

Sobota 8:00 Tor A: Brygada RR  10 : 8  Pół Żartem Pół Serio

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Brygada RR X 3 0 3 1 0 1 0 2 X 10
Pół Żartem Pół Serio 0 4 0 0 3 0 1 0 X 8

Piątek 17:00 Tor B: Pół Żartem Pół Serio  7 : 10  Frogies

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pół Żartem Pół Serio 2 0 0 1 0 4 0 0 X 7
Frogies 0 3 1 0 1 0 4 1 X 10
Więcej informacji o drużynie
4 0 -13 -4 27 14