Tabela po rundzie 1. Tabela po rundzie 2. Tabela po rundzie 3. Tabela po rundzie 4. Tabela po rundzie 5.

Tabela po rundzie 2.

Drużyna M P KB EB KW EW
1 MD Team Turkey
Dilsat Yildiz, Ugurcan Karagoz

Niedziela 15:00 Tor A: MD Team Turkey  8 : 9  Wojtas/Marek

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MD Team Turkey X 1 0 1 0 4 1 1 0 X 8
Wojtas/Marek 0 4 0 4 0 0 0 1 X 9

Niedziela 10:00 Tor D: MD Team Turkey  12 : 1  MAG

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MD Team Turkey X 3 0 3 1 2 2 1 0 X 12
MAG 0 0 0 0 0 0 0 1 X 1

Sobota 17:00 Tor A: MD Team Turkey  7 : 5  Sailor Jerry

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MD Team Turkey X 2 1 1 0 1 0 2 0 X 7
Sailor Jerry 0 0 0 2 0 1 0 2 X 5

Sobota 12:00 Tor B: MD Team Turkey  16 : 2  Zbieramy na halę :-)

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MD Team Turkey X 6 1 3 1 1 1 0 3 X 16
Zbieramy na halę :-) 0 0 0 0 0 0 2 0 X 2

Piątek 17:00 Tor C: Wróbel/Solecki  5 : 10  MD Team Turkey

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wróbel/Solecki X 0 1 3 0 0 0 1 0 X 5
MD Team Turkey 3 0 0 2 1 1 0 3 X 10
Więcej informacji o drużynie
2 4 19 8 26 12
2 Sailor Jerry
Arkadiusz Polak, Aleksandra Bigosińska

Niedziela 15:00 Tor C: Sailor Jerry  3 : 7  MAG

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sailor Jerry X 0 0 1 0 0 1 0 1 X 3
MAG 2 2 0 1 1 0 1 0 X 7

Niedziela 10:00 Tor A: Sailor Jerry  7 : 2  Zbieramy na halę :-)

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sailor Jerry X 0 1 1 2 1 2 0 X X 7
Zbieramy na halę :-) 1 0 0 0 0 0 1 X X 2

Sobota 17:00 Tor A: MD Team Turkey  7 : 5  Sailor Jerry

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MD Team Turkey X 2 1 1 0 1 0 2 0 X 7
Sailor Jerry 0 0 0 2 0 1 0 2 X 5

Sobota 12:00 Tor D: Ice Devils  3 : 9  Sailor Jerry

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ice Devils X 0 0 0 0 1 0 0 2 X 3
Sailor Jerry 2 2 1 1 0 2 1 0 X 9

Piątek 17:00 Tor B: Sikora/Tomsia  5 : 12  Sailor Jerry

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sikora/Tomsia X 2 0 0 0 0 0 3 0 X 5
Sailor Jerry 0 5 2 1 2 1 0 1 X 12
Więcej informacji o drużynie
2 4 13 8 21 12
3 MAG
Grzegorz Konieczny, Marlena Nowaczyk

Niedziela 15:00 Tor C: Sailor Jerry  3 : 7  MAG

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sailor Jerry X 0 0 1 0 0 1 0 1 X 3
MAG 2 2 0 1 1 0 1 0 X 7

Niedziela 10:00 Tor D: MD Team Turkey  12 : 1  MAG

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MD Team Turkey X 3 0 3 1 2 2 1 0 X 12
MAG 0 0 0 0 0 0 0 1 X 1

Sobota 17:00 Tor B: MAG  8 : 7  Skurnica/T. Dyderski

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MAG X 1 0 3 0 0 3 1 0 0 8
Skurnica/T. Dyderski 0 2 0 3 1 0 0 0 1 7

Sobota 12:00 Tor A: MAG  8 : 7  Team Fejklowicz

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MAG X 0 0 2 0 1 2 3 0 X 8
Team Fejklowicz 2 1 0 1 0 0 0 3 X 7

Piątek 19:00 Tor C: MAG  8 : 6  Wosińska/K. Dyderski

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MAG 1 0 2 0 0 0 2 3 X 8
Wosińska/K. Dyderski X 0 3 0 1 1 1 0 0 X 6
Więcej informacji o drużynie
2 4 3 0 16 8
4 Skurnica/T. Dyderski
Karolina Skurnica, Tomasz Dyderski

Niedziela 15:00 Tor D: Skurnica/T. Dyderski  10 : 6  Wróbel/Solecki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Skurnica/T. Dyderski X 2 3 0 0 0 0 1 4 X 10
Wróbel/Solecki 0 0 2 2 1 1 0 0 X 6

Niedziela 10:00 Tor C: Skurnica/T. Dyderski  11 : 10  Ice Devils

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Skurnica/T. Dyderski X 2 2 0 0 4 0 3 0 X 11
Ice Devils 0 0 2 1 0 4 0 3 X 10

Sobota 17:00 Tor B: MAG  8 : 7  Skurnica/T. Dyderski

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MAG X 1 0 3 0 0 3 1 0 0 8
Skurnica/T. Dyderski 0 2 0 3 1 0 0 0 1 7

Sobota 10:00 Tor A: Skurnica/T. Dyderski  12 : 6  Wosińska/K. Dyderski

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Skurnica/T. Dyderski X 1 0 2 1 3 0 4 1 X 12
Wosińska/K. Dyderski 0 2 0 0 0 4 0 0 X 6

Piątek 19:00 Tor A: Wojtas/Marek  6 : 6  Skurnica/T. Dyderski

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wojtas/Marek 0 0 1 0 1 1 0 3 X 6
Skurnica/T. Dyderski X 1 1 0 2 0 0 2 0 X 6
Więcej informacji o drużynie
2 3 6 4 18 10
5 Wojtas/Marek
Justyna Wojtas, Marcin Marek

Niedziela 15:00 Tor A: MD Team Turkey  8 : 9  Wojtas/Marek

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MD Team Turkey X 1 0 1 0 4 1 1 0 X 8
Wojtas/Marek 0 4 0 4 0 0 0 1 X 9

Niedziela 10:00 Tor B: Wojtas/Marek  6 : 5  Wróbel/Solecki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wojtas/Marek X 0 1 1 0 2 0 1 1 X 6
Wróbel/Solecki 1 0 0 3 0 1 0 0 X 5

Sobota 17:00 Tor C: Wojtas/Marek  6 : 4  Ice Devils

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wojtas/Marek X 1 1 1 0 1 0 2 0 X 6
Ice Devils 0 0 0 1 0 2 0 1 X 4

Sobota 12:00 Tor C: Maciak/Głazek  5 : 6  Wojtas/Marek

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Maciak/Głazek X 2 0 0 0 2 0 1 0 X 5
Wojtas/Marek 0 2 1 1 0 1 0 1 X 6

Piątek 19:00 Tor A: Wojtas/Marek  6 : 6  Skurnica/T. Dyderski

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wojtas/Marek 0 0 1 0 1 1 0 3 X 6
Skurnica/T. Dyderski X 1 1 0 2 0 0 2 0 X 6
Więcej informacji o drużynie
2 3 1 2 12 9
6 Wróbel/Solecki
Magdalena Wróbel, Arkadiusz Solecki

Niedziela 15:00 Tor D: Skurnica/T. Dyderski  10 : 6  Wróbel/Solecki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Skurnica/T. Dyderski X 2 3 0 0 0 0 1 4 X 10
Wróbel/Solecki 0 0 2 2 1 1 0 0 X 6

Niedziela 10:00 Tor B: Wojtas/Marek  6 : 5  Wróbel/Solecki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wojtas/Marek X 0 1 1 0 2 0 1 1 X 6
Wróbel/Solecki 1 0 0 3 0 1 0 0 X 5

Sobota 17:00 Tor D: Wróbel/Solecki  11 : 1  #TeamStoyan

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wróbel/Solecki X 4 0 1 2 0 2 1 1 X 11
#TeamStoyan 0 1 0 0 0 0 0 0 X 1

Sobota 10:00 Tor B: Załoga Pana Michała  4 : 12  Wróbel/Solecki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Załoga Pana Michała 1 0 0 0 0 2 0 1 X 4
Wróbel/Solecki X 0 2 1 4 3 0 2 0 X 12

Piątek 17:00 Tor C: Wróbel/Solecki  5 : 10  MD Team Turkey

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wróbel/Solecki X 0 1 3 0 0 0 1 0 X 5
MD Team Turkey 3 0 0 2 1 1 0 3 X 10
Więcej informacji o drużynie
2 2 3 0 17 8
7 Ice Devils
Monika Rodak, Sebastian Chojnacki

Niedziela 13:00 Tor B: Team Fejklowicz  4 : 11  Ice Devils

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Team Fejklowicz X 1 0 1 0 1 1 0 0 X 4
Ice Devils 0 2 0 3 0 0 5 1 X 11

Niedziela 10:00 Tor C: Skurnica/T. Dyderski  11 : 10  Ice Devils

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Skurnica/T. Dyderski X 2 2 0 0 4 0 3 0 X 11
Ice Devils 0 0 2 1 0 4 0 3 X 10

Sobota 17:00 Tor C: Wojtas/Marek  6 : 4  Ice Devils

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wojtas/Marek X 1 1 1 0 1 0 2 0 X 6
Ice Devils 0 0 0 1 0 2 0 1 X 4

Sobota 12:00 Tor D: Ice Devils  3 : 9  Sailor Jerry

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ice Devils X 0 0 0 0 1 0 0 2 X 3
Sailor Jerry 2 2 1 1 0 2 1 0 X 9

Piątek 19:00 Tor B: #TeamStoyan  6 : 14  Ice Devils

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#TeamStoyan X 0 2 0 0 3 0 1 0 X 6
Ice Devils 2 0 5 2 0 3 0 2 X 14
Więcej informacji o drużynie
2 2 2 -2 17 7
8 #TeamStoyan
Stoyan Margarita, Stoyan Maxim

Niedziela 13:00 Tor C: Załoga Pana Michała  6 : 0  #TeamStoyan

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Załoga Pana Michała X 2 2 1 1 0 0 X X X 6
#TeamStoyan 0 0 0 0 0 0 X X X 0

Niedziela 8:00 Tor A: #TeamStoyan  0 : 6  Maciak/Głazek

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#TeamStoyan X 0 0 0 0 X X X X X 0
Maciak/Głazek 2 2 1 1 X X X X X 6

Sobota 17:00 Tor D: Wróbel/Solecki  11 : 1  #TeamStoyan

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wróbel/Solecki X 4 0 1 2 0 2 1 1 X 11
#TeamStoyan 0 1 0 0 0 0 0 0 X 1

Sobota 10:00 Tor C: Sikora/Tomsia  10 : 12  #TeamStoyan

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sikora/Tomsia X 2 0 3 0 0 1 0 4 X 10
#TeamStoyan 0 3 0 3 2 0 4 0 X 12

Piątek 19:00 Tor B: #TeamStoyan  6 : 14  Ice Devils

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#TeamStoyan X 0 2 0 0 3 0 1 0 X 6
Ice Devils 2 0 5 2 0 3 0 2 X 14
Więcej informacji o drużynie
2 2 -6 -2 18 7
9 Zbieramy na halę :-)
Krzysztof Kawecki, Magdalena Kawecka

Niedziela 13:00 Tor D: Wosińska/K. Dyderski  11 : 11  Zbieramy na halę :-)

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wosińska/K. Dyderski X 0 3 0 3 0 2 0 3 X 11
Zbieramy na halę :-) 2 0 2 0 5 0 2 0 X 11

Niedziela 10:00 Tor A: Sailor Jerry  7 : 2  Zbieramy na halę :-)

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sailor Jerry X 0 1 1 2 1 2 0 X X 7
Zbieramy na halę :-) 1 0 0 0 0 0 1 X X 2

Sobota 15:00 Tor C: Zbieramy na halę :-)  10 : 6  Team Fejklowicz

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Zbieramy na halę :-) X 3 2 0 4 0 0 0 1 X 10
Team Fejklowicz 0 0 3 0 1 1 1 0 X 6

Sobota 12:00 Tor B: MD Team Turkey  16 : 2  Zbieramy na halę :-)

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MD Team Turkey X 6 1 3 1 1 1 0 3 X 16
Zbieramy na halę :-) 0 0 0 0 0 0 2 0 X 2

Piątek 17:00 Tor A: Załoga Pana Michała  5 : 10  Zbieramy na halę :-)

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Załoga Pana Michała X 0 0 0 2 0 2 0 1 X 5
Zbieramy na halę :-) 1 1 1 0 4 0 3 0 X 10
Więcej informacji o drużynie
2 2 -9 -4 12 6
10 Team Fejklowicz
Anna Fejklowicz, Piotr Fejklowicz

Niedziela 13:00 Tor B: Team Fejklowicz  4 : 11  Ice Devils

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Team Fejklowicz X 1 0 1 0 1 1 0 0 X 4
Ice Devils 0 2 0 3 0 0 5 1 X 11

Niedziela 8:00 Tor B: Team Fejklowicz  14 : 2  Sikora/Tomsia

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Team Fejklowicz X 1 1 0 3 3 1 3 2 X 14
Sikora/Tomsia 0 0 2 0 0 0 0 0 X 2

Sobota 15:00 Tor C: Zbieramy na halę :-)  10 : 6  Team Fejklowicz

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Zbieramy na halę :-) X 3 2 0 4 0 0 0 1 X 10
Team Fejklowicz 0 0 3 0 1 1 1 0 X 6

Sobota 12:00 Tor A: MAG  8 : 7  Team Fejklowicz

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MAG X 0 0 2 0 1 2 3 0 X 8
Team Fejklowicz 2 1 0 1 0 0 0 3 X 7

Piątek 19:00 Tor D: Team Fejklowicz  7 : 7  Maciak/Głazek

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Team Fejklowicz 0 2 0 1 0 3 1 0 X 7
Maciak/Głazek X 1 0 2 0 3 0 0 1 X 7
Więcej informacji o drużynie
2 1 -1 0 14 8
11 Maciak/Głazek
Krzysztof Maciak, Ewa Głazek

Niedziela 13:00 Tor A: Maciak/Głazek  8 : 5  Sikora/Tomsia

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Maciak/Głazek X 2 0 2 0 1 2 0 1 X 8
Sikora/Tomsia 0 3 0 1 0 0 1 0 X 5

Niedziela 8:00 Tor A: #TeamStoyan  0 : 6  Maciak/Głazek

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#TeamStoyan X 0 0 0 0 X X X X X 0
Maciak/Głazek 2 2 1 1 X X X X X 6

Sobota 15:00 Tor B: Maciak/Głazek  7 : 9  Wosińska/K. Dyderski

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Maciak/Głazek X 3 0 0 2 0 0 1 1 X 7
Wosińska/K. Dyderski 0 2 2 0 3 2 0 0 X 9

Sobota 12:00 Tor C: Maciak/Głazek  5 : 6  Wojtas/Marek

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Maciak/Głazek X 2 0 0 0 2 0 1 0 X 5
Wojtas/Marek 0 2 1 1 0 1 0 1 X 6

Piątek 19:00 Tor D: Team Fejklowicz  7 : 7  Maciak/Głazek

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Team Fejklowicz 0 2 0 1 0 3 1 0 X 7
Maciak/Głazek X 1 0 2 0 3 0 0 1 X 7
Więcej informacji o drużynie
2 1 -1 -2 12 7
12 Wosińska/K. Dyderski
Monika Wosińska, Kacper Dyderski

Niedziela 13:00 Tor D: Wosińska/K. Dyderski  11 : 11  Zbieramy na halę :-)

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wosińska/K. Dyderski X 0 3 0 3 0 2 0 3 X 11
Zbieramy na halę :-) 2 0 2 0 5 0 2 0 X 11

Niedziela 8:00 Tor C: Wosińska/K. Dyderski  9 : 5  Załoga Pana Michała

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wosińska/K. Dyderski X 1 0 0 1 1 0 3 3 X 9
Załoga Pana Michała 0 3 1 0 0 1 0 0 X 5

Sobota 15:00 Tor B: Maciak/Głazek  7 : 9  Wosińska/K. Dyderski

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Maciak/Głazek X 3 0 0 2 0 0 1 1 X 7
Wosińska/K. Dyderski 0 2 2 0 3 2 0 0 X 9

Sobota 10:00 Tor A: Skurnica/T. Dyderski  12 : 6  Wosińska/K. Dyderski

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Skurnica/T. Dyderski X 1 0 2 1 3 0 4 1 X 12
Wosińska/K. Dyderski 0 2 0 0 0 4 0 0 X 6

Piątek 19:00 Tor C: MAG  8 : 6  Wosińska/K. Dyderski

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MAG 1 0 2 0 0 0 2 3 X 8
Wosińska/K. Dyderski X 0 3 0 1 1 1 0 0 X 6
Więcej informacji o drużynie
2 0 -8 -4 12 6
13 Sikora/Tomsia
Aleksandra Sikora, Wojciech Tomsia

Niedziela 13:00 Tor A: Maciak/Głazek  8 : 5  Sikora/Tomsia

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Maciak/Głazek X 2 0 2 0 1 2 0 1 X 8
Sikora/Tomsia 0 3 0 1 0 0 1 0 X 5

Niedziela 8:00 Tor B: Team Fejklowicz  14 : 2  Sikora/Tomsia

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Team Fejklowicz X 1 1 0 3 3 1 3 2 X 14
Sikora/Tomsia 0 0 2 0 0 0 0 0 X 2

Sobota 15:00 Tor A: Sikora/Tomsia  4 : 7  Załoga Pana Michała

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sikora/Tomsia X 0 1 0 1 0 2 0 0 X 4
Załoga Pana Michała 2 0 1 0 2 0 1 1 X 7

Sobota 10:00 Tor C: Sikora/Tomsia  10 : 12  #TeamStoyan

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sikora/Tomsia X 2 0 3 0 0 1 0 4 X 10
#TeamStoyan 0 3 0 3 2 0 4 0 X 12

Piątek 17:00 Tor B: Sikora/Tomsia  5 : 12  Sailor Jerry

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sikora/Tomsia X 2 0 0 0 0 0 3 0 X 5
Sailor Jerry 0 5 2 1 2 1 0 1 X 12
Więcej informacji o drużynie
2 0 -9 -4 15 6
14 Załoga Pana Michała
Barbara Ryś, Michał Zakrzewski

Niedziela 13:00 Tor C: Załoga Pana Michała  6 : 0  #TeamStoyan

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Załoga Pana Michała X 2 2 1 1 0 0 X X X 6
#TeamStoyan 0 0 0 0 0 0 X X X 0

Niedziela 8:00 Tor C: Wosińska/K. Dyderski  9 : 5  Załoga Pana Michała

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wosińska/K. Dyderski X 1 0 0 1 1 0 3 3 X 9
Załoga Pana Michała 0 3 1 0 0 1 0 0 X 5

Sobota 15:00 Tor A: Sikora/Tomsia  4 : 7  Załoga Pana Michała

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sikora/Tomsia X 0 1 0 1 0 2 0 0 X 4
Załoga Pana Michała 2 0 1 0 2 0 1 1 X 7

Sobota 10:00 Tor B: Załoga Pana Michała  4 : 12  Wróbel/Solecki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Załoga Pana Michała 1 0 0 0 0 2 0 1 X 4
Wróbel/Solecki X 0 2 1 4 3 0 2 0 X 12

Piątek 17:00 Tor A: Załoga Pana Michała  5 : 10  Zbieramy na halę :-)

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Załoga Pana Michała X 0 0 0 2 0 2 0 1 X 5
Zbieramy na halę :-) 1 1 1 0 4 0 3 0 X 10
Więcej informacji o drużynie
2 0 -13 -4 9 6